10th International Workshop on Peritoneal Surface Malignancy
Washington DC, USA, 17-19/11/2016
Φωτογραφία με συνέδρους. Διακρίνονται εκ δεξιών προς τα αριστερά οι κ. Ν. Πάλλας, Γ. Κοπανάκης, P. Sammartino, Α. Α. Τέντες, O. Sokmen, Ι. Σπηλιώτης κλπ
Από τη βράβευση της εργασίας για την HIPEC σε εξαιρέσιμο καρκίνο παγκρέατος, με τον πρόεδρο του Workshop P. H Sugarbaker και τον Y. Yonemura
Θέμα εργασίας: “The effect of hyperthermic intraoperative intraperitoneal chemotherapy (HIPEC) as an adjuvant in patients with resectable pancreatic cancer“, Honorable Mention Poster Award στην κατηγορία Organization and Structure of Regional/National Peritoneal Surface Unusual Applications of CRS and HIPEC.
Φωτογραφία όλων των βραβευθέντων για τις ανακοινώσεις και εργασίες με τον Πρόεδρο του Workshop (πρώτο εξ αριστερών) P. H. Sugarbaker.