Κυτταρομειωτική χειρουργική στο νοσοκομείο Διδυμοτείχου (2005). Διακρίνονται εξ αριστερών προς τα δεξιά: Paul Sugarbaker, Χαράλαμπος Μίρελης, Απόστολος Τέντες
Κυτταρομειωτική χειρουργική στο νοσοκομείο Διδυμοτείχου (2005). Διακρίνονται εξ αριστερών προς τα δεξιά: Απόστολος Τέντες, Paul Sugarbaker, Χαράλαμπος Μίρελης
Κυτταρομειωτική χειρουργική στο νοσοκομείο Διδυμοτείχου (2005). Διακρίνονται εξ αριστερών προς τα δεξιά: Paul Sugarbaker, Απόστολος Τέντες
Στιγμές ξεκούρασης ανάμεσα σε δύο χειρουργεία στο νοσοκομείο Διδυμοτείχου με τον Paul Sugarbaker